Інтерактивна зона

WOW park – інноваційний навчально-розважальний центр. На великій площі в 1400 кв.м. розташовано безліч ігрових активностей, спрямованих на розумовий та фізичний розвиток дітей будь-якого віку.

Величезна інтерактивна кімната, яка містить проекцію у форматі «360°» передбачає активний ігровий процес. Дія проекції пов’язана з кожним рухом та дотиком гравця. Система спеціальних камер і сенсорів дозволяє взаємодіяти з усіма проекціями та створює ефект повного занурення. Даний проект зав’язаний на захопливому сценарії, тематиці якого присвячується локація.

Отримавши свій персональний браслет для гри, дитина малює свого персонажа або створює за макетом. За допомогою консультаційного сенсорного інфобоксу дитина телепортує свого героя у світ першої інсталяції.

Інсталяції

День народження у WOW park

В дитинстві кожне свято унікальне. Здебільшого, якщо це День народження – крок до омріяної дорослості. Зробити його по-особливому незабутнім допоможе команда професіоналів WoW park.

  • цікаві програми на будь-який смак
  • яскраві костюми улюблених персонажів
  • захоплюючий сюжет святкування
  • неймовірне оформлення локацій

Тут є все, що забезпечить дитині кращий день народження!

Часті запитання:

Ні, один квиток розрахований на одну людину без права передачі іншій особі.

Ні, вживання алкоголю у будь-якому вигляді на території дитячого навчально-розважального центру суворо заборонено!

Діти віком менше 5ти років вимагають особливого нагляду, якого аніматори під час проведення програми не в змозі забезпечити. Існує можливість замовити бебі-сітера, послуги якого сплачуються додатково.

Так! Оскільки парк розрахований на дітей віком від 3х років.

Вхід зі своєю їжею до парку заборонено. На території розташоване кафе.

Ще питання