Ігрова зона

Активний ігровий простір включає в себе яскраві просторі зали для проведення незабутніх заходів за нашими унікальними програмами, сцену, на якій проводяться дискотеки, майстер-класи, розіграші та багато цікавих активностей. Родзинкою простору є великий корабель, «пришвартований» до скель з гірками, що ведуть в море кольорових конструкторів для малюків.

Серцем і душею WOW park є розвиваючий центр ARTФАБРИКА з неймовірною різноманітністю конструкторів на будь-який смак і вік. А побачити як виробляють детальки конструктора можна на наочному макеті заводу з їх виготовлення, де динамічними рухами механізму відображений кожен етап створення. Для тих, хто втомився від рухливого проведення часу, на території розташована лаунж-зона з кафе, зеленою зоною та ігровими приставками.

Інсталяції:

День народження у WOW park

В дитинстві кожне свято унікальне. Здебільшого, якщо це День народження – крок до омріяної дорослості. Зробити його по-особливому незабутнім допоможе команда професіоналів WoW park.

  • цікаві програми на будь-який смак
  • яскраві костюми улюблених персонажів
  • захоплюючий сюжет святкування
  • неймовірне оформлення локацій

Тут є все, що забезпечить дитині кращий день народження!

Часті питання:

Ні, один квиток розрахований на одну людину без права передачі іншій особі.

Ні, вживання алкоголю у будь-якому вигляді на території дитячого навчально-розважального центру суворо заборонено!

Діти віком менше 5ти років вимагають особливого нагляду, якого аніматори під час проведення програми не в змозі забезпечити. Існує можливість замовити бебі-сітера, послуги якого сплачуються додатково.

Так! Оскільки парк розрахований на дітей віком від 3х років.

Вхід зі своєю їжею до парку заборонено. На території розташоване кафе.

Ще питання